Ege ve Akdeniz Ücretsiz Teslimat & Montaj Kampanyası

Ege ve Akdeniz Ücretsiz TEslimat tKampanyası

Visko Love Visco Yatak Merkezi olarak sizleri düşünmeye, hayatınızı kolaylaştırmaya ve hizmet kalitemizi daha geniş kitlelere ulaştırmaya devam etmekteyiz.

Çanakkale, Edirne, Tekirdağ, Balıkesir, Bursa, Manisa, İzmir, Aydın, Muğla, Burdur, Antalya illerini kapsayan ücretsiz teslimat avantajımız tatil ilçelerini de ayrıca kapsamaktadır. Çeşme, Edremit, Akçay, Ayvalık, Didim, Bodrum, Marmaris, Datça,  gibi tatil yörelerinizde dahil olmak üzere ücretsiz olarak teslim edilmektedir. Bunların dışında çevre illerine de teslimat için bilgi alabilirsiniz.

Web sitemizden ya da mağazalarımızdan verilen siparişlerinizde tüm ürün gruplarımızda Marmara, Ege ve Akdeniz bölgesindeki yazlıklarınıza ve evlerinize herhangi bir fiyat sınırı olmaksızın tecrübeli ekibimiz ve kendi araçlarımızla ücretsiz teslimat ve montaj yapılmaktadır.

Ücretsiz Teslimat ve montaj kampanyamız kapsamında ürünleriniz ortalama 1 ay içerisinde vermiş olduğunuz adrese ücretsiz olarak teslim edilmekte ve montajı gerçekleştirilmektedir.

Kampanya’nın uygulandığı şubeler:
Torium AVM – Yenibosna Koçtaş AVM – Maltepe Park AVM – Neomarin AVM

Kampanya’nın uygulandığı web siteleri:
www.viscoyatakmerkezi.com
www.viskolove.net

Ayrıntılı bilgi için bize telefon numaralarımızdan ya da aşağıdaki iletişim formunda ulaşabilirsiniz.

İletişim Formu
  1. (gerekli)
  2. (gerekli)
 

cforms contact form by delicious:days