Kurumsal

Visco Yatak Merkezi 2009 yılında yayın hayatına başlamış olan bir satış sitesidir. Bayraktar Mobilya markası altında hizmet veren Visco Yatak Merkezi, Visko Love, İdaş, Mondi, Laressa, Penelope, Pierre Cardin, Gala Mobilya v.b. bir çok markaya ait ürünlerin satışlarını yapmaktadır. İstanbul içerisinde Yenibosna Koçtaş AVM’de 2 mağaza, MaltepePark AVM, Beylikdüzü Torium AVM, Pendik Neomarin AVM’de 2 mağaza 6 farklı mağazasıyla sizlere aynı zamanda koltuk takımı, yatak odası ürünleri görebilme imkanı sunmaktadır.

Boyunuz, kilonuz, bedensel ihtiyaçlarınız doğrultusunda size en uygun yatağı belirlemek için tam donanımlı bilgiye sahip, yüksek eğitim ve tecrübe sahibi müşteri temsilcilerimizle verilen telefon numaralarını arayarak veya iletişim formu aracılığı ile görüşebilirsiniz. İletişim formuna yazılan mailleriniz mesai saatleri içerisinde mail elimize ulaştıktan sonra en geç 1 saat içerisinde cevaplanacaktır.

Ürünlerimizi ister telefonla veya iletişim formu ile sipariş edebilir, isterseniz mağazalarımızdan herhangi birisine uğrayarak ürünleri yerinde görebilir ve siparişinizi verebilirsiniz.

Visco Yatak Merkezi ve Bayraktar Mobilya olarak amacımız kaliteli ürünü uygun fiyata verirken en kaliteli hizmeti sizlere ücretsiz sunmaktır. İyi Alışveriler Dileriz…