Kurumsal

Visco Yatak Merkezi 2009 yılında yayın hayatına başlamış olan bir satış sitesidir. Bayraktar Mobilya markası altında hizmet veren Visco Yatak Merkezi Ural Medikal tarafından üretilen Visko Love satışları yapmaktadır.

1980’li yıllarda Beykoz’un Soğuksu mahallesindeki 100 metrekare dükkanda ticaret hayatına başlayan Bayraktar Mobilya gelişen ve değişen ticari stratejileri yerinde kullanarak aynı binada 3 katlı Showroom ile bir kaç yıl ticari hayatına devam ettikten sonra 2009 yılının yaz ayında ikinci şubesiyle Gebze Poli Spotçular çarşısında girişimlerini arttırmıştır. 2010 Eylül ayında ise Türkiye içerisindeki 3. toplamda 4. mağazasını Alibeyköy Poli spotçular Çarşısı’nda açmıştır.

Türkiye içerisinde örgütlenme çalışmalarına devam ederken yutdışı faaliyetlerine de ağırlık veren Bayraktar Mobilya 15 Mart 2010 tarihinde ilk yurtdışı mağazasını Irak’ta Sofy Mall’da açarak gerek yurt içi gerekse yurt dışında büyümeye başlamıştır.

Toplamda 4 adet açılmış mağazasıyla hizmet veren Bayraktar Mobilya şirket stratejilerine uygun olarak KKTC dahil bir çok ülkede ve Türkiye içerisinde bir çok bölgede çalışmalarına devam etmektedir.