Müşteri Hizmetleri

Sipariş Verme

Beğendiğiniz veya almak istediğiniz ürünümüzü telefon yoluyla veya iletşim kutusundan bize sipariş verebilirsiniz. Ürünler hakkında bilgi almak ve sipariş vermek için burayı tıklayınız!!!

Ödeme

İstanbul ve İzmit çevresinde kapıda kredi kartı ile 12 ay vade farksız taksit imkanı mevcuttur. Diğer illerimiz için ise kapıda kargo firmasına nakit ödeme yapabilirsiniz. Taksit Seçeneklerimiz İçin Tıklayınız!!!

Kapıda Kredi Kartına Taksitle Ödeme Yapabileceğiniz İller:

1-İstanbul 2- İzmit 3- Kırklareli 4- Bursa  5- Tekirdağ 6-Edirne 7- Sakarya 8-Bilecik 9-Bolu

Teslimat

Visko Love ürünlerini bize iletişim formuyla veya telefon ile sipariş ettikten sonra İstanbul – İzmit çevresine muhtemelen aynı gün, diğer illerimize ise 3 gün içerisinde teslim edilmektedir. Yurtiçi teslimatlarımız Visko Love yataklarımız için tamamen ücretsiz olup kapıda nakit ödeme, banka havalesi veya kapıda kredi kartı ile ödeme imkanınız mevcuttur.

Bazalarımız için ise sadece İstanbul ve İzmit çevresine ücretsiz teslimat yapılabilmektedir. Diğer illerimize yapılan teslimatlar hakkında bilgi alınız. Kapıda ödeme ve taksit seçeneklerimiz bu ürünleriniz için de geçerlidir.

Yastıklarımız için ise 4 adet altı kargo ücreti alıcıya aittir.

Satış Sonrası Hizmetler

Ürününüzü teslim aldıktan sonra da hizmet vermeye devam ediyoruz. Ürününüz tamamen üretici firma garantisi altında garanti belgesi ve faturası ile birlikte satılmaktadır. Herhangi bir sorununuzda iletişim sayfamızdan veya telefon numaralarımızdan bizlere ulaşarak sorununuzu bildirebilirsiniz.