Outlast Adaptive Comfort Kılıf

Outlast Adaptive Comfort teknolojisi Space Foundation tarafından NASA için tasarlanmış olup, endüstriyel ortama sunulmuştur. Sağlıklı bir uyku için iyi bir yatak kadar, vücud sıcaklığının dengelenmesi de çok önemlidir. Sizlere daha konforlu bir uyku sunmayı hedefleyen firmamız visco elastik ‘memory foam’ teknolojisi ile ürettiği yataklarında Outlast Adaptive Comfort teknolojisi ile üretilen kumaşları kullanmaya başlamıştır.

Bildiğimiz gibi vücut sıcaklığımız yükseldiğinde, insan vücudu doğal olarak deriyi serinletmek amacıyla terler. Özellikle uyku sırasında vücut ısısının dengelenmesi daha konforlu ve dinlendirici bir uyku için çok önemlidir.

Outlast Adaptive Comfort teknolojisi ile üretilen yatak kumaşı, içerisindeki mikroskobik kapsüller sayesinde vücud sıcaklığını gece boyu dengede tutar. Vücud ısısı yükseldiğinde kumaş içerisinde bulunan mikroskobik kapsüller fazla ısıyı emer ve böylece daha az terleriz. Vücud ısısı düştüğünde ise depoladığı ısıyı geri vererek uyku süresince ihtiyacınız olan konforu sağlar.

Etiketler:, , , ,


Yorum yapın

Sipariş ve birebir görüşmeler için İletişim sayfamızı kullanılabilirsiniz.