Uzay Teknolojisi Yatak – Visco Yatak

Uzay Teknolojisi Yataklar yani Visco Yataklar beden tarafından yatağa uygulanan basıncın daha iyi yayılması ve yatağın kaldırma kuvvetinin minimum olması neticesinde yatağın da size uyguladığı kuvvetin minimuma indirilmesini sağlayan yatak çeşitleridir.

Yatıldığında boy kilo orantısına göre oluşan basınç ve bedendeki ısıya duyarlı olarak vücudun şeklini almaktadırlar ve bu şekli siz hareket edene kadar koruyarak bedenin her kıvrımını doldurmaktadır. Bu da vücudun S yapısını daha iyi korumakta ve bel sarkması, yatış pozisyonu bozukluğundan doğan sıkıntıların ber taraf etmesini sağlamaktadır. Bir diğer artısı ise uygulanan karşı kuvvetin düüşük olması gece yavaşlayan kan dolaşımının daha rahat olması sebebiyle geceleri uyuşmalardan oluşan istem dışı dönme durumunu da ortadan kaldırır ve %80 daha az dönersiniz.

İki eş arasındaki kilo farklılıklarından oluşan yatak eğimini ortadan kaldıran visco yataklar aynı zamanda bir eş dönerken diğer eşin bunu hissetmesini önlemektedir. Hareket iletimi yoktur çünkü sadece etki alanından bir tepki alınmaktadır. Kısacası nereye temas ederseniz sadece orası hareket etmektedir. Bu da yine uyku sırasında yaşanan bir çok problemin indirgenmesi anlamına gelmektedir.

Tüm sorularınız ve danışmak istediğiniz konular için çekinmeden bilgi@viscoyatakmerkezi.com mail adresinden ya da telefon numaralarımızdan bize ulaşabilir, alanında deneyimli ve uazman satış temsilcilerimizden istediğiniz her türlü bilgiyi kolayca alabilirsiniz.

Unutulmamalıdır ki yatak hayatmızın üçte birini üzerinde geçirdiğimiz, kaliteli bir güne başladığımız noktadır.

Etiketler:, , , ,


Yorum yapın

Sipariş ve birebir görüşmeler için İletişim sayfamızı kullanılabilirsiniz.