Visco Space – Kampanyalı Yatak

Bu Kampanyamız Kapanmıştır. Yeni Kampanyamız İçin TIKLAYINIZ!!!

Visco Space Ürünümüz vücut basıncına ve ortam ısısına karşı duyarlıdır.Uykunuz esnasında omurganızın doğru çizgide kalmasına, istemdışı hareketlerinizin azalmasına, yatağın vücudunuza uyguladığı basıncı en aza indirerek kan dolaşımınızın düzenlenmesine ve olası eklem ağrılarınızın giderilmesine yardımcı olur.

Gün boyu bilgisayar, cep telefonu gibi elektrikli cihazlara maruz kalınması sonucunda vücuttaki statik elektrik artar ve gerginliğe neden olur. Visco Space yatağımızın Silver-Ion kılıfındaki gümüş ve iyon içeriği antistatik özelliğe sahiptir. Vücudunuzdaki statik elektriğin atılıp gerginliğinizi azaltarak güne zinde ve keyifli başlamanıza yardımcı olur. Antibakteriyel özelliği sayesinde mantar ve bakteri oluşumunu engeller. Koku yapmaz ve kılıfı yıkandığında deforme olmaz. Ayrıca Sanitized apreli özel antibakteriyel fermuara sahiptir.

Silver-Ion Antistress Özellikli Kumaş
%100 Pamuk İç Kılıf
7cm 70 Dansite Visco
13cm Özel Sünger

Visko Love Visco Space Yataklar sadece 90X190, 100X200, 140X190, 150X200 ve 160X200 ebatlarında üretilmiştir. Ürünün nakit fiyatıdır. İstenildiği taktirde cüzi farklarla taksitlendirme yapılabilir. Tüm Türkiye’ye ücretsiz kargo yapılır.

Etiketler:, , , ,


“Visco Space – Kampanyalı Yatak” için 7 soru-cevap

Ürün hakkında aklınıza takılan soruları veya yaşadığınız sorunlar ile diğer kullanıcılarımızı bilgilendirmek için görüş ve önerilerinizi yazabilirsiniz.

 1. esra dedi ki:

  merhaba ben baza ve başlığını alacağım kaça geliyor sipariş edince kaç günde elimde olur acil cevaplar mısınız teşekkürler

 2. Visco Yatak Danışmanı dedi ki:

  Merhabalar;

  Yatak ölçünüze göre değişir. Bazalarımız Tek kişiliklerde 175TL, Çift kişiliklerde ise 295 TL’den başlamaktadır. Başlıklar ise tek kişiliklerde 55 TL’den çift kişiliklerde ise 85TL’den başlamaktadır.

  Baza ve başlıkta peşin alımlarda %10 indirim bulunmaktadır fakat space modelimizdeki fiyatlarımız peşin fiyatlarımızdır.

  Bazalarımızı Ürünler->Bazalar bölümünden inceleyebilirsiniz.

  İyi günler diler başka sorunuz olursa cevaplamaktan memnuniyet duyarım.

 3. AYŞEGÜL ÇİÇEK dedi ki:

  150*200 boyutlarında uygun fiyata ve sağlıklı yatağa ihtiyacım yok.

  kampanya olduğunda bilgi verebilirmisiniz?

  teşekkürler.

 4. mustafa dedi ki:

  space kampanyası tekrar nezaman başlayacak ?

 5. Visco Yatak Danışmanı dedi ki:

  Kampanyamız bitmiştir. Bu üründen bir daha üretim yapılması planlanmamaktadır. FArklı bir ser yaz aylarına doğru üretime girebilir.

 6. Damla dedi ki:

  İyi günler,

  150*200 ya da 160*200 boyutlarında yatak aramaktayım. 1000-1200 tl yi geçsin istemiyorum. Bana yardımcı olabilir misiniz? kilom 50 civarında ve çok sert bir yatak aramamaktayım.

  Teşekkürler.

 7. Visco Yatak Danışmanı dedi ki:

  Merhabalar Damla Hanım;

  Size bu ebatlarda bütçenizin de altında fakat istediğiniz performansın üzerinde kalacak olan Medical modelimizi önerebilirim. Buraya Tıklayarak ürün hakkında detaylı birli edinebilirsiniz.

Yorum yapın

Sipariş ve birebir görüşmeler için İletişim sayfamızı kullanılabilirsiniz.