Visco Yatak Şikayetleri

Visco Yataklarda ortaya çıkan şikayetlerin büyük bölümü yatağınızın size uygun yapıda olmamasıdır. Visco ürünleri alırken dikkat edilmesi gereken en önemli hususlardan birisi de vücudunuzun anatomik yapısıdır.

Visko Love firması visco yatakları üretirken anatomik yapılara göre çeşitli formatlarda üretir. Bu formatlar genel olarak kullanıcıların rahatlık ve sağlık standartlarına göre geliştirilmiştir. Mesela 120kg’lık bir beden ile 50kg’lbir bedenin yattığı yatak aynı olmamalıdır.

Ürünlerimiz 20 tonluk preslerde sıkıştırılarak rulo haline alır ve ambalajından çıkartıldıktan sonra 1 saat içerisinde eski haline döner. Bu demek olur ki kilo problemleriniz yataklarda herhangi bir deformasyon şikayetine sebep olamayacaktır. Deformasyonun başlıca sebepleri terleme problemleri olan kişilerin kendilerine göre hazırlanan açık hücreli ürünlerden tercih etmeyerek yataklarını terleri ile ıslatmasından dolayı oluşan deformasyonlardan kaynaklanmaktadır.

Ürünü satın alırken sağlık sorunlarınızdan ve anatomik yapınızdan bahsettiğiniz taktirde satış danışmanlarımız sizlere en uygun ürünleri sunabilir ve böylece size daha uygun ürünleri satın alarak daha fazla komfor ve kaliteye ulaşabilirsiniz.

Satış danışmanlarımızla iletişim kurabilmek, şikayet ve bilgilendirme için ücretsiz danışma servisimizi kullanabilirsiniz.

Etiketler:, , , , ,


Yorum yapma kapalı.