Visco Yataklarda Terleme Problemi

Bir çok kullanıcı visco yatakların terleme yaptığından şikayetçidir. Bu şikayetlerin ana sebebi ise gerek satıcı gerekse alıcının yeterli bilgiye sahip olmaması sonucunda kullanıcıya yanlış ürünün satılmasından kaynaklanmaktadır.

Visco yataklar açık hücreli yataklardır. Yani nefes alıp nefes veren, hava sirkülasyonu olan bir yapıya sahiptir. Yatak alırken en uygun yatağı seçmek ise başlı başına önemli bir unsurdur. Visco Yatak seçerken boy-kilo-sağlık durumu gibi etkenler oldukça önemlidir. Ağır bir kiloya çok yumuşak bir yatak terleme problemi yaratmaktadır. Bir de terleme probleminiz varsa sizin için çekilmez bir işkenceye dönüşebilir uyumak.

Bizim amacımız tamamen rahat bir uyku uyuyarak güne sağlıklı ve dinç başlamanızdır. Bu sebeple terleme problemi olan kililer için özel olarak üretilmiş modellerimiz mevcuttur. Yine bu modellerimizi alırken kilo ve boy oranınız her yatakta olduğu gibi bu yataklarımızı seçerken de önemlidir.

Terleme problemi olan müşterilerimiz için önerilerimiz;

1- Outlast

2- Visco & Air

3- Latex & Coolmax

Daha ayrınıtlı bilgi ve iletişim için bizi arayabilir veya iletişim formunu doldurarak bizlere ulaşabilirsiniz.

Etiketler:, , , ,


“Visco Yataklarda Terleme Problemi” için 12 soru-cevap

Ürün hakkında aklınıza takılan soruları veya yaşadığınız sorunlar ile diğer kullanıcılarımızı bilgilendirmek için görüş ve önerilerinizi yazabilirsiniz.

 1. didem yaman dedi ki:

  dekübit yani yatak yarası ve dolaşım bozukluğu olanlar hangi yatakları kullanabilirler? bası en az düzeye indireblen yatak veya yataklar hangileridir?

 2. admin dedi ki:

  Merhabalar;

  Aqua Jel veya Alternatif olarak Comfort modelimizi kullanabilirsiniz.

 3. fatih dedi ki:

  Ben 105 kg ve eşim 75 kg dir. 160*200 visco yatak almak istiyoruz. Bende aynı zamanda fıtık başlangıcı da mevcut. Densitesi kaç olan yatak önerirsiniz? Birde lateks yatak önerir misiniz?

 4. Visco Yatak Danışmanı dedi ki:

  Merhabalar;

  80 dansite high modelimiz sizin için uygun olacaktır. Latex yatak sizin için için yumuşak olabilir.

 5. Ebru dedi ki:

  Merhaba,

  Ben 55 kiloyum, eşim 80 kilo. Çok sert olmayan, kaç dansite, hangi yatağı önerirsiniz?

  Teşekkürler

 6. Visco Yatak Danışmanı dedi ki:

  Merhabalar;

  Bahsettiğiniz Durumda Silver modelimiz ideal olacaktır.

 7. Güngör dedi ki:

  Ben 140 kg, eşim 90 kg. Hangi visco yatak bizim için uygun olur.

 8. Visco Yatak Danışmanı dedi ki:

  Merhabalar;

  Eşinizin de kilo durumu göz önüne alındğında 101D modeli istediğinizi sağlayacaktır size.

 9. dilek dedi ki:

  merhabalar;
  ben 63 kiloyum ve bel fıtığından ameliyatlıyım hangi yatağı tavsiye edersiniz

 10. Visco Yatak Danışmanı dedi ki:

  Merhabalar;

  Size Latex olarak tavsiye edebilirim. Şu andaLamborghini Le-Mans yatağı oldukça avantajlı bir fiyata sahip. Konfor olarak da üst düzeyde bir ürün. Düşünmeden tercih edebileceğiniz bir model. Türkiye’de henüz yeni satılmaya başladığı için lansman fiyatlarına sahip fiyat/performans noktasında en ideal üründür.

  Eğer mağazalarımıza yakınsanız misafir etmekten ayrıca memnuniyet duyarız.

  Farklı sorularınız varsa çekinmeden danışabilirsiniz. Cevaplamaktan memnuniyet duyacağımızı belirtir acil şifalar dileriz.

 11. dilek dedi ki:

  tavsiyenize teşekkürler ben inceledim ürününüzü çok detaylı bilgi verilmemiş ürünle ilgili bu ürün viscomu değilmi tam anlayamadım daha detaylı bilgi verebilirseniz ayrıca silver comfort high ve bomboo modellerinizide inceledim özellikle silver ve high ilgimi çok çekti bunlardan birini tercih etsem yanlış bir tercihmi olur ve terleme problemide zaman zaman yaşıyorum birde şunu öğrenmek istiyorum kilolular için farklı modeller var diyelimki ben kendi kiloma uygun aldım ama benden daha kilolu biri yatsa hemen deformemi olur

 12. Visco Yatak Danışmanı dedi ki:

  Merhabalar;

  Le-Mans modeli LAtex bir üründür.

  Silver modeli size ideal olmayacaktır. Özellikle visco kullanmak istiyorsanız High modeli minimum tercih etmeniz gereken üründür.

  Ürün daha çabuk deformasyon göstermez. Gözle görülür farklılıkta deformasyon için kişinin çok çok çok aşırı bir kiloda olması gerekir .

Yorum yapın

Sipariş ve birebir görüşmeler için İletişim sayfamızı kullanılabilirsiniz.