Visko Love Aqua Jel – Uykunuzun Yeni Kliması

Aqua Jel Yatak Fiyatları

Visko Love Aqua Jel visco yataklarımızın vücudun omuz, sırt ve kalçalarına denk gelen bölgerinde jel kullanılanılmıştır. Yatakların bu bölgelerinde vücudumuzun yatağa karşı yaptığı basınç fazladın ve normal yataklar bu bölgelerde vücuda eski formunu almak amacıyla bir karşı basınç uygulamaktadır. Bu jel sayesinde yataktaki bu karşı basınç Visco Aqua Jel yataklarda sıfıra indirgenerek daha fazla konforlu ve rahat uyku sağlanmış olur.

Visco+jel kullanılan Aqua Jel yataklardaki jel ortam sıcaklığından etkilenerek özelliğini kaybetmez ve daima serin

kalır. Özellikle yaz aylarında bu soğukluk sayesinde terleme sorunu yaşayanlar için ideal bir yatak türüdür. Ayrıca kılıfında kullanılan Coolmax teknolojisiyle birlikte terleme sorununu ortadan kaldırarak bu problemi yaşayan kişilere extra kuruluk sağlar. Visco+jel kullanılan jel bölgelerinde dansite oranı 950’dir. (-/+ %10 değerlere sahiptir.)

VİSKO LOVE AQUA JEL yataklarımız vücudu her noktadan destekler, gördüğü boşlukları doldurarak, kesintisiz uyku için ideal bir ortam yaratır. Vücut ısısına, basınca ve ortam sıcaklığına karşı duyarlıdır. Uyku esnasınd omurganızın doğru bir çizgide kalmasına, uyku esnasındaki istem dışı hareketlerinizin önemli ölçüde azalmasına, yatağın vücuda uyguladığı basıncı en aza indirerek, kan dolaşımınızın düzenlenmesine ve olası eklem ağrılarınızın giderilmesine yardımcı olur.

Visco Love High Visco Yatak KatmanlarıVisko Love logolu Actigard Apreli
Nicky Valour Kılıf
%100 Pamuk İç Kılıf
7cm 70 Dansite Visco

Etiketler:, , , , , ,


Yorum yapın

Sipariş ve birebir görüşmeler için İletişim sayfamızı kullanılabilirsiniz.