Aroma Therapy Masaj

visko love Aromatherapy Masaj Yatağı açıklamalarMasaj ve Aromatherapy en uygun kampanyalı FiyatlarıKişiye özel olarak tasarlanan Visko Love Aroma Therapy Masaj Yatağı, yatak içerisine monte edilen masaj aleti yaydığı titreşimler ile vücudunuza masaj yaparak tüm günün yorgunluğunu üzerinizden atmanıza yardımcı olacaktır. Yataklarımız için özel olarak tasarlanan Vibradorm masaj ünitesi dört farklı bölge için 12V’luk bir vibrasyon hareketi yapmaktadır. Masaj aletinin kumandası sayesinde istediğiniz masaj programını seçerek uygulayabilirsiniz.

Yatağımızın kılıfında kullanılan Ylang Ylang özü mikrokapsülleri, aromatherapy’nin vazgeçilmez yağlarından biridir. Çok faydalı bitkilerden biri olan Ylang Ylang’ın vatanı güneydoğu Asya’dır.

Aromatherapy‘de, canlandırıcı merhemlerde, cilt ürünlerinde, sabunlarda ve kozmetik ürünlerinde Ylang Ylang bitkisinden elde edilen yağ uzun yıllardır kullanılmaktadır. Sizlere massage yatağımızın dinlendirici ve rahatlatıcı etkisini arttırmak ve daha iyi bir uyku sunmak amacı ile ylang ylang özü mikrokapsül teknolojisi ile üretilen kumaşları, visco elastic massage yatağımızda kullanmaya başladık. Aromatherapy’nin vazgeçilmez yağı olan ylang ylang özü içeren mikrokapsüller, vücudunuz yatak ile temas ettiği anda sürtünme etkisi ile patlamaya başlar ve rahatlatıcı, dinlendirici hoş bir koku yayar. Üretici firma tarafından yapılan testler sonucunda ( 30.000 test sonucunda) uzun süre kalıcılığı ispat edilmiştir.

Visco Love Aroma Visco Therapy YatakSanitized AC tarafından geliştirilen yatağımızda kullanılan fermuara uygulanan özel koruma maddesinin içeriğindeki özellikler toz, bakteri ve mikroplara karşı etkin bir koruma sağlar ve oluşumunu engeller. Yapılan analizler sonucunda etkinliği ve güvenilirliği defalarca kanıtlanmıştır. Antibakteriyel ürünler, özel koruma avantajları sayesinde korumasız ürünlere göre daha çok tercih edilmektedir.
Visco Love High Visco Yatak KatmanlarıYlang Ylang Özlü Yıkanabilir Kılıf
%100 Pamuk İç Kılıf
7cm 60 Dansite Visco

Etiketler:, , , , , , , , ,


Yorum yapın

Sipariş ve birebir görüşmeler için İletişim sayfamızı kullanılabilirsiniz.