Baby – Visco Bebek Yatakları

visko love Baby bebek yatağı açıklamalar

Fiyatı Kampanya Fiyatı
60×120 456,66 TL. 387,00 TL.
70×130 580,56 TL. 492,00 TL.
70×140 623,04 TL. 528,00 TL.
80×130 658,44 TL. 558,00 TL.

Visko Love Baby visco bebek yatağı, bebeklikten itibaren omurga sağlığının ve yapısının koruması gerekliliğinden yola çıkılarak yatak kolleksiyonumuza eklenmiştir. Çocuklarda büyüme ve gelişme döneminde özellikle omurga sağlığına ve korunmasına dikkat edilmelidir.

Çocuklarımıza düzgün ve dik bir şekilde oturmayı ve yürümeyi öğretmekle işe başlamalıyız. Vücut ağırlıklarının ideal’in üzerine çıkmamasına özen göstermeliyiz. Spora teşvik etmeliyiz. Ağır yükler (özellikle okul çantaları) taşımalarını engellemeliyiz. Bunlar gibi sayabileceğimiz omurga sağlığının korunması için dikkat edilmesi gerekli birçok husus bulunmaktadır. Kuşkusuz bu hususlardan en önemliside günde bebeklerin 17-18, okul öncesi çocukların 11-13, okulçağındaki çocukların 10-11 saatini uykuda geçirdiği yataktır.

Ne yazık ki, yaylı yataklar vücuda tam uyum sağlamamakla birlikte, sizin yatağa uyguladığınız basınca karşılık o da sizin vücudunuza basınç uygulayarak, omurganın doğal eğrisini zorlamaktadır. Oysa visco elastic malzemeden imal edilen yataklar, içeriğindeki mikroskobik hafıza hücreleri sayesinde etkiye minumum tepki vermekte ve vücuda yatak tarafından uygulanan basıncı azaltarak omurganın doğal yapısını korumaktadır.

Bebek yatakları, vücudunuza tam uyum sağlama ve basınç indirgeme özelliği sayesinde kan dolaşımınızın düzenlenmesine, gece boyunca dönme hareketlerinizin azalmasına, eklem ağrılarınızın giderilmesine ve omurganızın doğru bir çizgide kalmasına yardımcı olarak uyku kalitenizi yükseltir. Yataktan uykunuzu almış olarak kalkmanızı ve güne dinç bir şekilde başlamanızı sağlar.

actigardActigard; Sanitized AC tarafından geliştirilen, yatağın kumaşına ve fermuarına uygulanan özel koruma maddesinin içeriğindeki özellikler toz, bakteri ve mikroplara karşı etkin bir koruma sağlar ve oluşumunu engeller. Yapılan analizler sonucunda etkinliği ve güvenilirliği defalarca kanıtlanmıştır. Antibakteriyel ürünler, özel koruma avantajları sayesinde korumasız ürünlere göre daha çok tercih edilmektedir.

Visco Love High Visco Yatak KatmanlarıVisko Love logolu Actigard Apreli
Nicky Valour Kılıf
%100 Pamuk İç Kılıf
7cm 70 Dansite Visco
8cm Özel soft Sünger

Etiketler:, , , , , ,


“Baby – Visco Bebek Yatakları” için 6 soru-cevap

Ürün hakkında aklınıza takılan soruları veya yaşadığınız sorunlar ile diğer kullanıcılarımızı bilgilendirmek için görüş ve önerilerinizi yazabilirsiniz.

 1. özge dedi ki:

  visko yatakların içinde kanserojen içeriğikli maddeler bulunduğunu okudum firmalarda kısmen katılıyor..

 2. admin dedi ki:

  Merhabalar Özge Hanım;

  Visco süngerin çok farklı bir formudur. Sünger ise kimyasal bir maddedir ve her kimyasal madde kısmi olarak kanserojendir. Bu maddelerdeki etkileri en aza indirgemek amacıyla bir çok çalışma yapılmıştır. Bunun karşılığında TUV ve CE belgeleri edinilmiştir. Ürünlerimiz TUV ve CE belgelidir. Yani insanların sağlıklarını bozacak kadar kanserojen olmadığı ve medikal bir ürün olduğu uluslararası merciiler tarafından belgelenmişlerdir.

  İyi geceler dilerim.

 3. çetin dedi ki:

  Sayın satıcı;
  Ürünlerinizin özellik ve görsellerini daha tatminkar sergilerseniz sevinirim.görselleriniz reel olmalı.(sahsi düşüncem).Mesela bebek yatakları yok.Bu sayfadan hiçbir şekilde faydalanamadık.
  Saygılar,

 4. admin dedi ki:

  Merhabalar;

  Ürünlerimizin fotoğrafları yakın zaman içerisinde detaylı olarak eklenecektir. İyi günler dilerim.

 5. Murat dedi ki:

  İyi Akşamlar,
  6,5 yaşındaki kızım için bir yatak almayı düşünüyorum. Hangi özellikteki yatak uygundur bilgi verebilirmisiniz.

 6. Visco Yatak Danışmanı dedi ki:

  Merhabalar;

  Baby modeli daha çok 2-3 yaş aralığı için ebatlardadır. Standart modelini önerebilirim rahatlıkla.

Yorum yapın

Sipariş ve birebir görüşmeler için İletişim sayfamızı kullanılabilirsiniz.