Visko Love Cashmere


Üst Sınıf Konfor ve Rahatlık İçin Visco Cashmere

Vücut ısınıza tam uyum sağlayan ve bu ısı ile basınca göre vücudunuzun şeklini alan visco elastik malzeme, yumuşacık ve nefes alabilen kaşmir kumaş, 80D ve 60D olarak çift taraflı kullanabilme imkanı, Sanitized apreli özel fermuar. Hepsi Cashmere‘de sizin için buluştu.

Visco Elastik malzeme Cashmere yataklarımızda hem 80 Dansite hem de 60 Dansite olarak sunulmaktadır. Mevsimsel farklılıklar, kilo ve fiziksel yorgunluk durumlarınıza göre istenilen tarafta konforlu uyku yaşayabilirsiniz. Yazın 80 Dansite kısmı tercih edebilirken, kışın 60 Dansite kısmı tercih edebilirsiniz. İsterseniz sadece tek tarafı her dönem kullanabilirsiniz. Vücudunuzun çok yorgun olduğu dönemlerde bel sıkıntısı gibi problemler yaşadığınız bir günde 80 dansite kısmında, yumuşak bir yatak keyfi yaşamak istediğinizde 60 Dansite kısmı tercih edebilirsiniz.

Özel tasarım yatağımız kaşmir kumaşının konforu ile birleştirilmiştir. Doğal dokusu itibariyle yumuşacık olan kaşmir kumaş nefes alabilme özelliğiyle kışın sıcak yazın serin tutmaktadır.

Teknik Özellikler

Antibakteriyel Kaşmir Kılıf
Bir Yüzeyde 7 cm 80 Dansite Visco Elastik Malzeme
Orta Katman 13cm Özel DEstek Süngeri
Bir Yüzeyde 5 cm 60 Dansite Visco Elastik Malzeme

Etiketler:, , , , , , , ,


Yorum yapın

Sipariş ve birebir görüşmeler için İletişim sayfamızı kullanılabilirsiniz.