Visko Love Yenibosna Koçtaş AVM

Visko Love Koçtaş

Visco Yatak Merkezi Yenibosna Koçtaş AVM’de sizlere kaliteyi ve hizmeti en iyi şekilde sunmaktadır. Visko Love, Pierre Cardin, Penelope, İdaş, Mondi ürünlerinin yanı sıra koltuk takımları, köşe takımları ve duvar üniteleri gibi bir çok mobilya ürünlerini mağazamızda görebilirsiniz.

Visco Yatak Merkezi Yenibosna Koçtaş AVM

Fevzi Çakmak Mah. Yıldırım Beyazıd Cad. No:1 Yenibosna Bahçelievler / İstanbul
0212 625 0 444 – koctas@viscoyatakmerkezi.com
Çalışma Saatleri: Hergün 10:00 – 22:00 Arası

Büyük Haritada Göster

Visco Yatak Merkezi Yenibosna Koçtaş AVM Toplu Ulaşım

Aşağıdaki toplu ulşaım alternatiflerini kullanarak bir çok noktadan tek araç ile Yenibosna Koçtaş Alışveriş Merkezi’ne Ulaşabilirsiniz.

Metro İle Ulaşım

Aksaray-Havaalanı Metrosu ile Yenibosna Metro istasyonunda iniyorsunuz. aRdından E-5 yönüne doğru yürüdüğünüzde yolun karşı tarafında Yenibosna Koçtaş AVM’yi görebilirsiniz.

Metrobüs İle Ulaşım

Yenibosna Koçtaş AVM’ye Metrobüsten Direkt Ulaşım Mevcuttur. 34-34C-34T hatlarını kullanarak Yenibosna durağında indikten sonra üst geçite çıktığınızda AVm bahçesine direkt olarak ulaşabiliyorsunuz. Zemin katta mağazamızı bulabilirsiniz.

İETT Otobüsleriyle Ulaşım

31 YENİBOSNA (KUYUMCUKENT) – YENİKAPI
31E YENİBOSNA (KUYUMCUKENT) – EMİNÖNÜ
31K KUYUMCUKENT-YENİBOSNA METRO
36AY ARNAVUTKÖY – YENİBOSNA METRO
78B BAŞAKŞEHİR 4.ETAP – YENİBOSNA METRO
79F KAYAŞEHİR-YENİBOSNA METRO
79G KAYAŞEHİR-Z.B METRO
79K KAYAŞEHİR-Y.B.METRO
79KT KAYAŞEHİR-GÜVERCİN-TOPKAPI
89YB ATAKENT MAHALLESİ – BAKIRKÖY
97KZ KOCASİNAN-ZEYTİNBURNU
98B YENİBOSNA (KUYUMCUKENT) – BAKIRKÖY
98H BAŞAKŞEHİR METROKENT- BAKIRKÖY
98T ATAKENT MAHALLESİ- BAKIRKÖY
E-57 ESENKENT BAHÇEŞEHİR – BAKIRKÖY
HT12 BASIN TESİSLERİ-YENİBOSNA METRO

Kendi Aracınızla Ulaşım

Mağazamız E-5 üzerinde bulunan Koçtaş AVM içerisindedir. Kendi aracınızla E-5 yolunu kullanarak rahatlıkla mağazamıza ulaşabilirsiniz.

Avcılar Yönünden gelen müşterilerimiz Havaalanı sapağını geçtikten sonra Yenibosna Yan Yol’a gireceklerdir. Daha sonra sağdan çıkarak köprü üzerinden geçeceklerdir. Ardından tekrar E-5’e inerek otobüs duraklarını geçtikten sonra sağdan Yenibosna Koçtaş otoparkına girebilirler. Mağazamız kapalı otoparktan AVM içerisine girişte bulunmaktadır.

Bakırköy yönünden gelen müşterilerimiz Şirinevler-Ataköy’ü geçtikten sonra Yenibosna Yan Yol’a gireceklerdir. Ardın yan yolu takip ederek otobüs duraklarını geçtikten sonra sağdan Yenibosna Koçtaş AVM otoparkına girebilmektedirler. Mağazamız kapalı otopark’tan avm girişinde bulunmaktadır.