OUTLAST – Klimalı Yatak

visko love outlast açıklamalarOutlast Fiyat Listesi Basınç azaltıcı ve hafıza özelliğine sahip olan visco elastik malzemeden üretilmiş olan Visko Love Outlast visco yataklarımız, içeriğindeki hafıza hücreleri sayesinde, vücudunuz ile temas ettiği anda ısı ve ağırlığa bağlı oalrak hareket etmeye başlar ve bu hareket yatak vücudunuzun şeklini alıncaya kadar devam eder. Ürünlerimizin imalatında kullanılan visco elastik malzemeler açık hücreli ve akıllı malzemelerdir.

Visco elastik malzemenin altında kullanılan özel soft süngerimize uygulanan özel kesim ile açılan 22 adet hava kanalı sayesinde extra hava sirkülasyonu sağlanmaktadır.

Yataktaki hava sirkülasyonunu maksimuma yükseltmek amacı ile yatak yüzeylerinin yan kılıflarında kullanılan spacer kumaş, üç boyutlu yapısı ile hava sirkülasyonu yaparak, ısıyı ve nemi kontrol etmektedir.

visko love outlast katmanlarıOutlast Adaptive Comfort teknolojisi Space Foundation tarafından NASA için tasarlanmış olup, endüstriyel ortama sunulmuştur. Sağlıklı bir uyku için iyi bir yatak kadar, vücud sıcaklığının dengelenmesi de çok önemlidir. Sizlere daha konforlu bir uyku sunmayı hedefleyen firmamız visco elastik ‘memory foam’ teknolojisi ile ürettiği yataklarında Outlast Adaptive Comfort teknolojisi ile üretilen kumaşları kullanmaya başlamıştır. Bildiğimiz gibi vücut sıcaklığımız yükseldiğinde, insan vücudu doğal olarak deriyi serinletmek amacıyla terler. Özellikle uyku sırasında vücut ısısının dengelenmesi daha konforlu ve dinlendirici bir uyku için çok önemlidir. (Kumaş Özelliklerinin Tümünü Okumak İçin Tıklayınız!)

Yatak Özellikleri
Yan Yüzeylerde Özel Spacer Kumaş
Outlast Adaptive Comfort Kumaş
%100 Pamuk İç Kılıf
7cm 60 Dansite Visco
13cm Özel Hava Kanallı Soft Sünger

Etiketler:, , , , , , , , ,


Yorum yapın

Sipariş ve birebir görüşmeler için İletişim sayfamızı kullanılabilirsiniz.